Tozkoparan İskender Kasırganın Kuralları Notaları

16
Tozkoparan İskender Kasırganın Kuralları Notaları

Herkese selam notalar.org okuyucuları. Bugün sizlere televizyonun sevilen dizisi olan Tozkoparan İskender‘in güzel bir şarkısını paylaşacağız. Tozkoparan İskender dizisi gerçekten çok fazla izlenen bir dizidir. Dolayısıyla bununla ilgili bir çok istek almaktayız. 2 Ocak 2021’de yayınlanan Tozkoparan İskender’in tema müziği Özgür Zoral‘a aittir. Bende Tozkoparan İskender‘in müziklerini çok seviyorum. Zaten sitemizde bolca müziklerini bulunacaksınız. Dizide Tozkoparan İskender’i oynayan kişi ise, Çağan Efe Ak isimli genç bir oyuncudur. Gerçekten iyi bir iş çıkarıyor.

Dizi halâ TRT 1 kanalında devam etmektedir. Kitlesi ise gün geçtikçe daha çok artmaktadır. Muhtemelen uzun yıllar bizlerle olacaktır. Dizinin gösterim süresi ise tam olarak 1 saattir. Bu rakam geleneksel Türk dizilerine göre bayağı kısa. Ancak bu iyi bir şey. Ayrıca güzel bir deneme diyebiliriz. Umarız ki dizilerin hepsi 45 Dakika ya da 1 Saatlik sürelerde olur.

Kasırganın Kuralları Notaları, gayet basit ve anlaşılır bir müziktir. 4/4lük bir ölçü birimine aittir. Sizler için Re kararlı bir şekilde yazdık. Dolayısıyla hiç bir değiştirici işaret almayacaktır. Bu açıdan gayet rahat bir diziye sahiptir. İcrası da çok basittir. Yavaş ve düşünerek icra ederseniz hemen yapabileceğinize eminiz. Umuyoruz ki icra ederken keyif alırsınız. Herkese şimdiden başarılar.

Eser Hakkında Notlar:

  • Eser Re kararlı yazılmıştır.
  • 4/4lük bir ölçü birimine aittir.
  • Hiç bir değiştirici işaret almayacaktır.

Tozkoparan İskender Kasırganın Kuralları Notaları

Re – Re – Re – Re – Fa – Faa – Mi – Re

Sol – Sol – Sol – Soll – Sol – Sol – Fa – Laa

Re – Re – Re – Re – Faa – Mi – Re

Sol – Sol – Sol – Sol – Fa – Mi – Re

Bir cevap yazın