Minecraft Menü Müziği Notaları

35
Minecraft Menü Müziği Notaları

Herkese selam notalar.org okuyucuları. Bugün sizlere belki de dünyanın en popüler oyunu olan Minecraft’ın menü kısmında çalan müziğin notalarını paylaşacağız. Minecraft Menü Müzigi Notaları gerçekten çok basit bir müziktir. Ayrıca insanlık için küçük ama notalar.org için büyük bir şey olan ilk notamızı sizlere paylaşacağız 🙂 Umarız çıkmış olduğumuz bu onurlu yolda okurlarımıza en kaliteli içerikleri sunacağımıza emin olabilirsiniz. Her neyse lafı fazla uzatmadan içeriğe geçelim.

Minecraft 2009 yılında çıkmış hayatta kalma tarzın da bir oyundur. Tabi bir çok modları, farklı farklı oyun stilleri olsa da aslında özünde bu tarz bir oyundur. 2014 yılında Microsoft tarafından satın alınmıştır. Ayrıca dünya tarihinin en çok satan oyunu olmuştur. Toplam tam tamı 200 Milyon satılmıştır. Gerçekten harika bir değer. Bence zamanında çok oynamıştır.

Menü de çalan müziğin sesini herkes iyi bilir. Bu yüzden bugün sizlere notalarını paylaşmak istedik. Oyunun müziklerini yapan ise Lena Raine ve sahne ismi ile C418‘dir. Minecraft oyunun menü müziği insana huzur veren bir müziktir. Zamanında çok dinlemek için menüde daha fazla kalırdım 🙂

Minecraft menü müziğine bakacak olursak gayet basit bir melodi görürüz. Dolayısıyla icrası da gayet basittir. Müzik 8/8lik bir ölçü birimine ait olup bizim yazacağımız olan ton olan Do Majör tonunda hiç bir değiştirici işaret almayacaktır. Yavaş bir şekilde icra ederseniz yapabileceğinize eminiz 🙂 Şimdiden herkese başarılar.

Eser Hakkında Notlar:

  • Eser Do Majör tonunda yazılmıştır.
  • Orijinal tonu Do# Majör‘dür.
  • 8/8lik bir ölçü birimine sahiptir.
  • Gerçekten çok basit bir müziktir.

Minecraft Menü Müziği Notaları

Laa – Sol – Ree – Faa

Laa – Sol – Ree – Doo

Laa – Sol – Ree – Faa

Laa – Sol – Ree – Doo

Laa – Sol – Ree – Faa

Laa – Sol – Ree – Doo

Laa – Sol – Ree – Faa

Laa – Sol – Ree – Doo

Minecraft Menü Müzigi Notaları

Bir cevap yazın